About me

Hi! Jsem Zuzka a učím v bilingvní (česko-anglické) školce. Často se stává, že mi k tématu nevyhovují žádný materiály pro předškolní vzdělání ever na zeměkouli, tak si toho dost zpracovávám a vyrábím sama.

Tadyhle stránku Life of Zuzka jsem založila během karantény, kdy jsem se snažila být prospěšná doma na home office. Yes, fakt, školka from home! Děti se mnou měly denně půl hodiny session na ZOOMu, takže mi zbývala hromada času pomoct dalším rodičům, jejichž školka nic takovýho nezavedla. Tak se zrodila Školka ON-LINE, která fungovala asi měsíc a překlenula tu nejhorší dobu, kdy byli všichni doma.

Tag Life of Zuzka the preschool teacher používám ale už pár let na svým osobním instagramu @pzzuzzik ve výběru Preschool Zuzka, když dokumentuju ty neuvěřitelný, vtipný a neuvěřitelně vtipný kousky, který z těch dětí lezou a který s nima člověk zažije.

Last but not least, I’m not a regular preschool teacher, I’m a cool preschool teacher (Mean Girls reference), takže na to jdu trošku jinak, než jak je asi většina z nás zvyklá z filmů a z vlastního mládí. Říkáme si věci tak jako v reálným kontextu – tzn. povíme si často historii, koukneme na opravdový videa, přečteme si o opravdových lidech. Všechno samozřejmě přiměřeně věku. Občas to někoho zaskočí, protože je to prostě jiný/nový/neznámý, nicméně děti jsou spokojený, rodiče jsou spokojení, spolupracujeme na tom s kolegyní a máme podporu vedení. Co víc si přát.

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: